SZKOLENIA RECYKLING TWORZYW SZTUCZNYCH I WŁAŚCIWOŚCI TWORZYW SZTUCZNYCH

  • szkolenia z zakresu obsługi: plastometrów, gęstościomierzy, wilgotnościomierzy do badania właściwości fizykochemicznych tworzyw sztucznych, sporządzanie kart technicznych.
  • szkolenia z zakresu recyklingu tworzyw sztucznych

Szkolenia odbywają się cyklicznie, kilka razy w roku. Szersze informacje pod numerem podanym na stronie -> kontakt Dr Magdalena Laabs

SZOLENIE Z ZAKRESU URZĄDZEŃ LABORATORYJNYCH WARSZAWA

W dniu 20.12.2014 (sobota godz: 10:00) w Warszawie na Politechnice (sala 40) organizujemy prezentację urządzeń laboratoryjnych. W razie zainteresowania udziałem w prezentacji prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Podczas prezentacji będzie można obejrzeć:
  • plastometry do badania wskaźnika płynięcia MFI
  • gęstościomierze
  • wilgotnościomierze
  • spektrometry do rozpoznawania tworzyw sztucznych

Przeprowadzone zostaną pokazy dot. obsługi urządzeń laboratoryjnych.

 

Będzie możliwe przekazanie własnych próbek do badania.

 

Ponadto omówione zostaną maszyny i urządzenia do recyklingu tworzyw sztucznych: linie do rozdrabniania, mycia, aglomeracji i regranulacji PE, PP, PS, PVC, PET, etc.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

UWAGA: Obowiązują pisemne zgłoszenia, z uwagi na ograniczoną ilość miejsc.

 

Przesyłając zgłoszenie udziału prosimy podać: imię, nazwisko, nazwę firmy, dane kontaktowe, termin w jakim chcieli by Państwo wziąć udział w szkoleniu.

Jeśli żaden z ww terminów Państwu nie odpowiada, a chcieliby Państwo wziąć udział w prezentacji lub szkoleniu prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem emaila.