PRACA - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (doradca techniczny)

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, oraz urządzeń transportowych poszukuje osób zainteresowanych współpracą na stanowisku:

specjalista ds. sprzedaży (doradca techniczny)

Miejsce pracy: Eberswalde k/Berlina (94 km od Szczecina)

Wynagrodzenie: podstawa plus atrakcyjne prowizje

Praca w jednym z 4ch działów firmy:

  • maszyny i urządzenia do recyklingu i przetwórstwa tworzyw sztucznych lub
  • wózki paletowe do transportu
  • urządzenia laboratoryjne dla branży tworzyw sztucznych

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż maszyn i/lub urządzeń i/lub usługi sortowania tworzyw
  • inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, analiza rynku i konkurencji
  • pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • doradztwo techniczne dla klientów biznesowych
  • reprezentacja na rynku: polskim, i/lub niemieckim i/lub ameryki południowej i/lub innym europejskim i poza europejskim
  • budowa wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki

W szczególności poszukujemy osób z biegłą znajomością języków (w mowie i piśmie): hiszpański, niemiecki

Wymagania:

  • biegła znajomość jednego języka obcego w mowie i piśmie (słownictwo biznesowe), np. niemiecki, angielski, hiszpański, węgierski rosyjski, francuski, włoski, turecki, łotewski, litewski, czeski, słowacki, inne -
  • znajomość wybranego języka umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi kontrahentami, partnerami w mowie i piśmie
  • co-najmniej 4 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • wykształcenie wyższe, mile widziane inżynierskie (co najmniej licencjat)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz praktyka prowadzenia samochodu
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • łatwość w posługiwaniu się podstawowymi programami komputerowymi pakietu Office i innymi aplikacjami ułatwiającymi zarządzanie sprzedażą
  • pozytywne nastawienie, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, wytrwałość, sumienność.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem, lecz jeśli posiadasz predyspozycje do pracy w handlu, to nie jest warunkiem koniecznym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przeszkolenie z zakresu naszej oferty
  • cykliczne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy (podstawa + prowizja)
  • Zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku!

Jeśli lubisz kontakt z klientem i sprzedaż do klienta biznesowego nie stanowi dla Ciebie problemu - zgłoś się do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: office@rolbatch.com z dopiskiem: "rekrutacja 2016"

tel: (0048 22) 389 59 20, (0048) 792 888 800, (0049) 152 540 05 389

Administratorem danych jest Rolbatch GmbH z siedzibą w Eberswalde k.Berlina, ul. Angermünderstrasse 101. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.