PRACA - SERWISANT                       (doradca techniczny)

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, oraz urządzeń transportowych poszukuje osób zainteresowanych współpracą na stanowisku:

specjalista ds. sprzedaży (doradca techniczny)

Miejsce pracy: Eberswalde k/Berlina (94 km od Szczecina)

Możliwa również praca na umowę zlecenia.

Wynagrodzenie: podstawa plus atrakcyjne prowizje

Praca w jednym z 4ch działów firmy:

  • maszyny i urządzenia do recyklingu
  • maszyny i urządzenia do produkcji rur
  • maszyny i urządzenia do produkcji profili, płyt
  • maszyny i urządzenia do produkcji folii

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie maszyn i/lub urządzeń: linie do wytłaczania folii, rur, profili, płyt

W szczególności poszukujemy osób z biegłą znajomością języków (w mowie i piśmie): angielski, lub niemiecki (nie konieczne, ale mile widziane)

Wymagania:

  • co-najmniej 4 letnie doświadczenie w branży, praca na podobnych urzązeniach
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz praktyka prowadzenia samochodu
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • pozytywne nastawienie, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, wytrwałość, sumienność.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przeszkolenie z zakresu naszej oferty
  • cykliczne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy (podstawa + prowizja)
  • Zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku!

Jeśli lubisz kontakt z klientem - zgłoś się do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: office@rolbatch.com z dopiskiem: "rekrutacja 2016"

tel: (0048 22) 389 59 20, (0048) 792 888 800, (0049) 152 540 05 389

Administratorem danych jest Rolbatch GmbH z siedzibą w Eberswalde k.Berlina, ul. Angermünderstrasse 101. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.