SEKRETARKA

Zatrudnimy pracownika do sekretariatu

Wymagania:
- komunikatywność
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- umiejętność obsługi programów Word, Excel, Outlook
- znajomość zasad księgowości (KPiR)
- bardzo dobra znajomość praktyczna języka niemieckiego w mowie i w piśmie, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i tworzenie dokumentów.

Zakres obowiązków:
- odbieranie telefonów w języku polskim i niemieckim
- przygotowywanie korespondencji w programie Word
- przygotowywanie podstawowych obliczeń w programie Excel
- korespondencja email z kontrahentami firmy
- kontakt z biurem rachunkowym i przygotowywanie dokumentacji dla biura rachunkowego
- kontakt z firmami transportowymi, agencjami celnymi,
- kontakt z klientami i innymi kontrahentami firmy
- odpowiedzialność za poprawną administrację i obieg dokumentacji
- aktualizacja dokumentów oraz baz danych,
- profesjonalna obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych Firmy

Mile widziana:
Dodatkowa znajomość drugiego języka będzie dużym atutem

Czas pracy: do uzgodnienia, możliwe są 3-5 dni w tygodniu w godzinach 8-16:00 lub 9-17:00

Oferujemy:
- Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji,
- Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i realizacji zadań,
- Możliwości rozwoju

CV proszę przesyłać na adres: office@rolbatch.de tel: 0049 151 4555 80 29, 0048 22 389 59 20, 0048 792 888 800
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.